İndir AERO WhatsApp APK v10.06, Resmi (2024)

Aero WhatsApp, kullanıcılar tarafından talep edilen şaşırtıcı özellikler sunan ve hepsi ücretsiz olan basit WhatsApp’ta bulunmayan standart WhatsApp’ın gelişmiş sürümlerinden biridir. Şık yazı tiplerini, otomatik yanıt işlevselliğini, yerleşik sohbet kilidini, çok dilli desteği, yanıtlarda mavi kene, herhangi bir üçüncü taraf uygulaması olmadan doğrudan durum indirmelerini, anti-sile mesajlaşmayı ve çok daha fazlasını kullanabilirsiniz! WhatsApp Aero’nun en son sürümünü indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın. 

AERO WhatsApp APK nedir?

Bu uygulama Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen resmi WhatsApp’ın değiştirilmiş bir versiyonudur ve dikkat çekici özelliklere ve birinci sınıf bir arayüze sahiptir. WhatsApp Aero veya Aero WhatsApp APK olarak da bilinen AERO WhatsApp, dünya çapındaki kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Şu anda, 250.000 ‘den fazla kullanıcı bu değiştirilmiş WhatsApp sürümünü zevk. Bu WhatsApp moduyla, kullanıcılar yalnızca mesajları programlayamaz, son görülmelerini donduramaz ve bireysel sohbetleri kilitleyemez, aynı zamanda oyun severler için Rahatsız Etme (DND) modunun tadını çıkarabilirler. Etkinleştirdikten sonra, Beach Buggy Racing Mod APK, PubG, Free Fire ve çok daha fazlası gibi favori oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Başka birçok heyecan verici özelliği var, bu yüzden bazılarındaki perdeyi kaldırayım. 

Aero WhatsApp’ın Heyecanlı Özellikleri

İşte fantastik özellikler kullanıcıların Android veya PC’de bu uygulamanın en son sürümünü indirip yükledikten sonra tadını çıkarabilirsiniz.Ayrıca, bu WhatsApp mod GB WhatsApp ve Fouad WhatsApp aksine, bu WhatsApp anti-ban işlevselliği ile geliyor, bu yüzden telefonunuza bu harika mod yükledikten sonra bir yasakla karşı karşıya endişelenmenize gerek yok.

Özel Temalar

Normal WhatsApp’ta arkadaşlarınızla sohbet etmek sıkıcı olabilir, çünkü temaları değiştirme veya arayüz rengini özelleştirme seçeneği yoktur ve karanlık mod seçeneği sunmaz. Bu sınırlamalardan bıktıysanız, normal WhatsApp’a elveda deyin ve Aero WhatsApp APK’yı indirin. 3000 Büyüleyici temalar ve çok sayıda özelleştirme seçeneği ile deneyiminizi beğeninize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Rahatsız etmeyin (DND) modu

Telaşlı bir rutinden sonra, bazen müzik dinleyerek, film izleyerek veya PUBG, Candy Crush ve Beach Buggy Racing gibi popüler oyunları oynayarak gevşemek istiyoruz. Ancak, rahatlamaya çalışırken WhatsApp’ta mesaj ve çağrı almak can sıkıcı olabilir. WhatsApp Aero’nun DND (Rahatsız Etmeyin) modu burada devreye giriyor. En sevdiğiniz etkinliklere odaklanabilmeniz için herhangi bir kişiden gelen çağrıları ve mesajları susturmanıza olanak tanır. Bu seçeneği bu WhatsApp modunun ayarlarında etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu özelliği seviyorum çünkü kişisel olarak, tüm günün stresini gevşetmek ve rahatlatmak için zamanımı oyun oynayarak geçirmekten zevk alıyorum!

Sohbet ve Uygulama Kilidi

Şimdi, Gold WhatsApp’a benzer şekilde, bu değiştirilmiş sürüm yerleşik bir uygulama kilidi özelliği ile birlikte geliyor. Bir şifre veya PIN kullanabilirsiniz ve ayrıca belirli sohbetleri parmak izi ve şifrelerle kilitlemenizi sağlar. Bu, kullanıcılara normal WhatsApp’a kıyasla daha fazla gizlilik ve güvenlik sağlar.

Anti-ban modu

Bu mod bir anti-ban özelliği içerdiğinden, WhatsApp Aero APK kullanıcıları değiştirilmiş bir uygulama kullanmak için mesajlaşma servisinden yasaklanma riski altında değildir.

Metni Emoji’ye Dönüştür

Bu özellik akıllara durgunluk verir ve bu uygulamada bulunur: Kullanıcılar tek bir tıklamayla metni istedikleri zaman emojiye dönüştürebilirler. 

Sınırsız Resim Paylaş

“Resmi WhatsApp’ta, kullanıcıların aynı anda yalnızca 100 fotoğraf paylaşmasına izin verilir. Bununla birlikte, WhatsApp Aero APK ile, limit— yoktur – tek bir tıklamayla sınırsız fotoğraf gönderebilirsiniz.

Dondur Son Görülen

Çok fazla mesaj alıyorsanız, ancak hepsine cevap vermek için zamanınız yoksa ve bazen kişilerinizden çevrimiçi olduğunuz, ancak metinlerine ve çağrılarına cevap vermediğiniz şikayetleriyle karşı karşıya kalırsanız, bu özellik sizin için mükemmeldir! WhatsApp Aero’da, ayarlarda ‘Son Görülenleri Dondur’ seçeneğini açabilirsiniz. Bu, son görülme durumunuzu dondurarak çevrimiçi kalmanıza ve yalnızca önemli kişilerinize yanıt vermenize olanak tanır.

İndirme Durumu 

Çoğu zaman, bazı WhatsApp durumlarını seviyoruz, ancak bunları doğrudan telefonlarımıza indiremiyoruz, çünkü normal WhatsApp kullanıcıların durumlarını indirmelerine izin vermiyor. Bu nedenle, bazen kişiden durumu talep etmemiz gerekir veya bazı kişiler Google Play Store’dan üçüncü taraf WhatsApp durum indiricilerini kullanmayı tercih eder.

Ne yazık ki, bu üçüncü taraf uygulamaların çoğu işe yaramaz çünkü tonlarca can sıkıcı reklam var. Ancak, WA Aero’yu indirdiyseniz, her WhatsApp durumunun altında küçük bir indirme simgesi göreceksiniz. Basitçe üzerine tıklayın ve durum otomatik olarak Android cihazınıza kaydedilecektir, çünkü yerleşik bir durum indirici özelliği vardır.

WhatsApp Aero’nun Diğer Özelliklerine Hızlı Bakış

Bu WhatsApp moduyla, kullanıcılar kısa mesajlar için otomatik yanıt ayarlayabilir, başkalarının toplantılarda, arkadaşlarınızla ve ailenizle meşgulken veya tatildeyken kullanılabilirliklerini bilmelerine yardımcı olabilir. Ek olarak, kullanıcılar bu özelliğin iş yerinde meşgul olduklarında cevap verdikten sonra mavi keneler göstermesini sağlayabilir. Standart WhatsApp’ın aksine, bu mod, kullanıcıların büyük dosyaları ve metinleri bir sayı kaydetmeden kolayca göndermelerini sağlar ve bu yoğun dönemde değerli zaman tasarrufu sağlar.

Bir başka heyecan verici özellik, kullanıcıların çevrimiçi olduklarında bile, başkaları arayamazken onları arayabilecek önemli kişileri belirtebilecekleri ‘Seni Kim Arayabilir. Kullanıcılar uygulama simgesini, arka plan rengini ve yazı tipi stilini özelleştirebilir ve koyu ve açık modlar arasında geçiş yapabilir.

İlginç bir şekilde, ayrı bir çeviri aracına olan ihtiyacı ortadan kaldıran yerleşik bir tercümana sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar yaklaşan etkinlikler ve doğum günleri için mesajlar zamanlayabilir ve uygulama kişiselleştirilmiş bir deneyim için birden fazla dili destekler.

Aero WhatsApp APK İndir için Adımlar

Bu harika uygulamayı telefonunuza indirmek istiyorsanız, uygulamayı indirmek ve yüklemek için adımlar şunlardır:

  • WhatsApp Aero Download’ı en üstten indirmek için yukarıda belirtilen düğmeye tıklayın.
  • APK dosyasının telefonunuza indirilmesi için birkaç saniye bekleyin.
  • İndirildikten sonra, telefon ayarlarınıza gidin ve ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ ı arayın.’
  • Bu seçeneği etkinleştirin, ardından telefonunuzun indirme bölümüne veya dosya yöneticisine gidin.
  • Yüklemek için APK dosyasına dokunun.
  • Kurulumdan sonra iletişim numaranızı girin ve bu değiştirilmiş sürümün özelliklerinin keyfini telefonunuzda çıkarabilirsiniz!

 FAQs

Evet, herhangi bir uygulamayı yüklemeden önce, titiz kötü amaçlı yazılım taraması MBWhatsKing tarafından yapılır, bu nedenle WhatsApp Aero tamamen güvenli ve güvenli bir uygulamadır.

Hayır, bu uygulamayı Google Play Store’da bulamıyorsunuz çünkü resmi değil. Yukarıda belirtildiği gibi, üçüncü taraf geliştirici Hazar Bozkurt tarafından geliştirilmiştir, bu nedenle yalnızca doğrudan Google aramasıyla kullanılabilir.

Android, minimum 4.0 işletim sistemi gerektirir. Yalnızca Android işletim sisteminiz 4.0 üzerindeyse düzgün çalışacaktır.

Sarma Yukarı

Özetle, normal WhatsApp ile sıkıldıysanız ve gelişmiş özellikler arıyorsanız, mesajlaşma deneyiminizi yükseltmek için Android cihazınıza Aero WhatsApp APK’yı indirmelisiniz. Standart WhatsApp’a harika bir alternatif, şık bir arayüz ve gelişmiş gizlilik özellikleri sunuyor.